Previous
Next

Otomatik uzaktan kumandalı giyotin sistemi zincirli ve çelik kayışlı seçenekleri ile geniş bir uygulama alanına sahiptir. Motoru sayesinde kolay bir kullanım sağlamaktadır. Isıcamlı ve 8mm camlı olarak uygulanabilmektedir. Üst düzey ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Vasistas özelliği sayesinde kolay havalandırma sunmaktadır. Pivot giyotin sistemi ve normal giyotin sistemi seçenekleri ile üretilmektedir.
Sistemdeki ilk cam sabittir, diğer hareketli camlar sabit camın önünde yukarı aşağı hareket ettirilir. Kapandığı zaman ısı ve ses izolasyonu sağlar, açık konuma getirildiği durumlarda ise camlı korkuluk (küpeşte) konumuna geçer.

yeni nesil giyotin sistemi

Özellikler

Dayanıklılık ve Sağlamlık

Montaj ve İmalat Kolaylığı

Bakım Gerektirmez

Su Tahliye Sistemi

Enerji Dönüşümü Isı Yalıtımı

Renk Seçenekleri

Su yalıtımı

Paslanmazlık

Hava yalıtımı

İspanyolet kol ve güvenli çocuk emniyet kilit sistemi

Ses yalıtımı

Tüm balkon yapılarına uyumluluk

Pivot Giyotin

Uzaktan kumandalı giyotinli cam balkon sistemi pivot (4+16+4) 24mm ısıcamlı ve 8mm camlı olmak üzere uygulanabilmektedir. Uzaktan Kumandalı giyotin cam balkon, balkon, teras vb. yüksek katlarda kullanılması için tasarlanmıştır. Açılır cam sayesinde kolayca havalandırılabilir ve cam paneller dış kısmı içe açılarak içerde kolayca temizlenebilmektedir.

Normal Giyotin

Normal giyotin sistemi pivot (4+16+4) 24mm ısıcamlı ve pivot 8mm camlı olmak üzere uygulanabilmektedir.

Uzaktan Kumandalı

Uzaktan kumanda sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Elektrikli motoru sigorta ile korunmaktadır. Dilediğiniz ayarda açabilir ve kapatabilirsiniz. Konforlu bir kullanım sağlar.

Korkuluk 

Camlar açıldığında korkuluk özelliği sağlamaktadır. Bu sayede açıkken korkuluk görünümde kapalı iken giyotin cam balkon özelliği bulunmaktadır.

Uzun ömürlü motor

Uzun ömürlü ve garanti sertifikasına sahip motorlar kullanılmaktadır. Bu sayede uzun yıllar güvenli ve konforlu bir şekilde kullanım sağlamaktadır.

Ray Sistemi

Kolay montaj ve rahat kullanım sağlamaktadır. Rayların toza karşı koruma amaçlı ve mekanizmaları gizleyen ray kapakları mevcuttur. Bu sayede raylar görünümü bozmamaktır. Bu kapaklar sayesinde ray aralarına düşebilecek veya girebilecek sistemin çalışmasını engelleyebilecek dış etkenlerden korunmaktadır.

Kenetlenme Sistemi

Kenetleme sistemi sayesinde camları güvenli şekilde yukarı ve aşağı hareket ettirmektedir. Bu sayede ek olarak ses, su ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Gönyeli Birleştirme

Oval, Düz, Köşeli, L Balkon, 135, 90, Z, U Balkon vb diğer tüm cam balkon tiplerine uyumludur. Herhangi bir sabit direk olmadan tüm köşelerde dönüş yapabilerek açılmaktadır.

Teknoloji ile uyumluluk

Akıllı ev sistemlerine uyumluluğu sayesinde cep telefonunuzdan internet üzerinden farklı cihazlarınızdan kontrol sağlayabilirsiniz. Bu sayede esnek kullanım alanı ve uzaktan kontrol sağlamaktadır.

0
Teslim Edilen Giyotin

İletişim

Görüş ve öneri, ürünler hakkında bilgi almak için hemen bize ulaş.