Previous
Next

Güvenli ve emniyetlidir.

Kullanılan contalar dört mevsim iklim şartlarından etkilenmeyen ve birleşim yerlerini 4 noktadan kapatarak üst düzeyde yalıtım sağlamaktadır. Kanat aralarındaki Alüminyum fitiller sayesinde hem ısı ve Ses yalıtımı sağlamış olursunuz hem de uzun vadeli bir yatırım yapmış olursunuz.

Almond güvenli, yalıtımlı ve fonksiyonel yapısı ile evinizde konforlu yeni yaşam alanları sunar.

Almond Isıcamlı Cam Balkon sistemi (4+22+4) 30mm ısıcamlı contalı ve kasetli katlanır cam balkon sistemidir. Uzun süren ar-ge çalışmaları ve müşteri beklentileri sonucunda tasarlanmıştır. Kalite ve estetik anlayışından ödün vermeden, kullanım kolaylığı ön planda tutularak üretilmektedir.

Ekran görüntüsü 2021-08-09 134142

Almond Kalite ve Sağlamlığı

Özellikler

Dayanıklılık ve Sağlamlık

Montaj ve İmalat Kolaylığı

Bakım Gerektirmez

Su Tahliye Sistemi

Enerji Dönüşümü Isı Yalıtımı

Renk Seçenekleri

Su yalıtımı

Paslanmazlık

Hava yalıtımı

İspanyolet kol ve güvenli çocuk emniyet kilit sistemi

Ses yalıtımı

Tüm balkon yapılarına uyumluluk

Kasetli Sistem

Kullanılan fitiller boydan olup dört ana dört de yedek olmak üzere sekiz adet vida ile sağlam bir şekilde uygulanmaktadır. Bu sayade cam balkon sistem bütünlüğünü bozmadan, profil aralarında plastik kapak vb ek kullanılmadan ses, su ve hava sızıntılarını engellemektedir.

CONTA İLE TAM YALITIM

Birleşim yerleri boydan kilitli alüminyum profil ve conta ile içten, dıştan ortadan olmak üzere dört yerden sızdırmazlık ve yalıtım sağlamaktadır. Bu sayede cam balkonlarınız ile aradaki duvarları kaldırıp geniş ve ferah ortamlar oluşturabilirsiniz.

Kollu cam balkon

Kolay kullanım ve rahat açıp kapatmak için, ispanyolet kol ve Çocuk emniyet kilitli kol seçenekleri ile cam balkonlar, Aynı zamanda güvenli kullanım sağlamaktadır.Plastik kilit aksamlarından oluşabilecek arızaların önüne geçmektedir. Aynı zamanda şık bir görünüm sağlamaktadır.

İspanyolet kilitleme

İspanyolet kilitleme ile cam üç yerden birden kilitlenmektedir. Cam aralarının esnemesini engelleyerek hava, toz, su ve ses gelmesini engellemektedir.

Her balkona uygun

Oval, Düz, Köşeli, L Balkon, 135, 90, Z, U Balkon vb diğer tüm cam balkon tiplerine uyumludur. Herhangi bir sabit direk olmadan tüm köşelerde dönüş yapabilerek açılmaktadır.

Garanti

Sistemde kullanılan parçalar 10 yıl paslanmazlık garantilidir. Sistemler montaj ve üretim hatalarına karşı 5 yıl garantilidir.

0
Teslim Edilen Almond

İletişim

Görüş ve öneri, ürünler hakkında bilgi almak için hemen bize ulaş .