Previous
Next

Eşikli ve eşiksiz sürme

Sistem Aksesuarlarımız, mümkün olduğunca gizlenmeye çalışılmış ve konusunda uzman tasarımcılarımız gerekli AR-GE araştırmalarından yola çıkarak SÜRAL EŞİKLİ ve EŞİKSİZ olarak tabir ettiğimiz, 20 mm ısıcamlı ve 8mm Temperli Camlar kullanılarak, Eşikli ve Eşiksiz Sürme Sistemimizi sunuma hazırlamışlardır.

Sürme cam balkon

Balkon uzunluk ölçuşüne göre 2li, 3lü, 4lü, 5li eşikli eşiksiz ray profilleri ile Cam panelleri sağa, sola veya ortadan açarak minumum 2cam, maksimum (5sağ + 5sol) 10 cama kadar kullanılmaktadır. Paslanmaz Çelik Rulmanları sayesinde cam panelleri sağa ve sola rahatça taşınabilir. Ayrıca Kanatlar içe veya dışa açılır olmadığından, alanınızda yer kaplamaz.

Ekran görüntüsü 2021-08-10 101129

Süral kolaylığı

Özellikler

Dayanıklılık ve Sağlamlık

Montaj ve İmalat Kolaylığı

Bakım Gerektirmez

Su Tahliye Sistemi

Enerji Dönüşümü Isı Yalıtımı

Renk Seçenekleri

Su yalıtımı

Paslanmazlık

Hava yalıtımı

İspanyolet kol ve güvenli çocuk emniyet kilit sistemi

Ses yalıtımı

Tüm balkon yapılarına uyumluluk

Kasetli Sistem

Kullanılan fitiller boydan olup dört ana dört de yedek olmak üzere sekiz adet vida ile sağlam bir şekilde uygulanmaktadır. Bu sayade cam balkon sistem bütünlüğünü bozmadan, profil aralarında plastik kapak vb ek kullanılmadan ses, su ve hava sızıntılarını engellemektedir.

Alüminyum Kıl Fitili

Sistem birleşim yerlerinde kullanılan profiller üzerine kıl fitil çekilerek özel yapıştırıcılarla yapıştırılarak hava, toz, su ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

Eşikli ve Eşiksiz kullanım

Eşikli kullanım, cam balkonlarda ve kafe, restoran vb alanlarda iç içe geçerek açıldığı için yer kaplamamaktadır. Eşiksiz kullanım iç mekanlarda geçişleri kolaylaştırmaktadır. Eşiksiz olması özelliği ile mekanları birleştirmektedir ve istenildiği takdirde bölmektedir. Dış mekanlarda da üst düzey yalıtım sağlamaktadır.

Süral kilitleme

Süral kilitleme ile cam üç yerden birden kilitlenmektedir. Cam aralarının esnemesini engelleyerek hava, toz, su ve ses gelmesini engellemektedir.

Her balkona uygun

Oval, Düz, Köşeli, L Balkon, 135, 90, Z, U Balkon vb diğer tüm cam balkon tiplerine uyumludur. Herhangi bir sabit direk olmadan tüm köşelerde dönüş yapabilerek açılmaktadır.

Garanti

Sistemde kullanılan parçalar 10 yıl paslanmazlık garantilidir. Sistemler montaj ve üretim hatalarına karşı 5 yıl garantilidir.

0
Teslim Edilen Süral

İletişim

Görüş ve öneri, ürünler hakkında bilgi almak için hemen bize ulaş.