Slide 2
Slide 1
Slide 3
previous arrow
next arrow

Hakkımızda

Kurulduğumuz günden bu yana en kaliteli, uygun fiyatla ve  zamanında müşterilere ulaştırmayı hedefledik.

0 +
Tamamlanmış Sipariş
1 0 k+
Bakım Ve onarım
0 %
Güven

Şükür Cam Balkon

Ürünlerimiz

7 yılı aşkın süredir, cam balkon sistemlerinde ürünlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Yeni referanslar eklerken arkamızda memnun olmayan müşteri bırakmadan devamlı olarak zamanın yeniliklerini takip ederek cam balkon sektöründe imza niteliğinde işler ortaya koyduk.

Şükür Cam Balkon Sistemleri, 2014 yılında Antalya'da kurulmuş bir firmadır. Firma kurulmadan önce aileden gelen köklü ticari ahlak ve birikim temel alınmıştır. Bu temel üzerine inşa ettiğimiz firmamız kısa sürede çok yol almış, alanında söz sahibi olmayı başarmıştır. Firmamız kullandığı malzeme kalitesi, fiyatı ve hizmeti ile ulusal bazda rakipleri ile rekabet edebilecek seviyededir.

Hizmet verdiğimiz cambalkon sektöründe tüketicilerin cam balkon ihtiyaçlarını optimal seviyede karşılayarak , müşterilerimize cam balkon sunabilmektir. Cam balkon çalışanlarımızın verimliliğini arttırarak kaliteli hizmet vermek , dolayısıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktır.

Başarı

Firmamız kurulduğu günden beri bölgede önemli bir pazar payı elde etmiştir. Müşterilerimizin, üretici firmaların uzaklığına ve yüksek fiyatlara rağmen aldığı ürünler, daha uygun bir fiyata güler yüzlü bir ekip desteği ile önlerine sunulmuştur.

pexels-lukas-684385
Misyon

Müşteri Memnuniyeti!

Çalışanlarımızla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Ülkesi, müşterileri, ortakları, bayileri ve yan ​sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz.

Vizyon

İhracat yeteneği.

Özverili çalışanlarımızla beraber , bulunduğumuz sektördeki pazar payımızı arttırarak sektörün önde gelen markalarından biri oluyoruz. 3 kıtaya ürün ihracatı yaparak, pazarımızı genişletiyoruz.

pexels-frans-van-heerden-1624695

Başarılarımız

Ülke ekonomimizin ve şirketimizin gelişimi için etik değer yargıları içerisinde rekabet etmek temel görevimizdir. Bu doğrultuda her zaman, ürün ve hizmet kalitesinin artırılmasına, yeni teknolojilere geçilmesine, ARGE faaliyetleri ile verimlilik ve yenilik kazandırılmasına, eğitime yönelik plan ve uygulamalarımızla faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

İletişim

Görüş ve öneri, ürünler hakkında bilgi almak için hemen bize ulaş.