Previous
Next

Dış cephe sistemleri, teknolojik, kültürel ve toplumsal gelişmeler ve estetik anlayışın değişmesi ile ortaya çıkmıştır.

Dış cephe sistemleri

Özellikler

Dayanıklılık ve Sağlamlık

Montaj ve İmalat Kolaylığı

Bakım Gerektirmez

Biyoklimatik

Enerji Dönüşümü Isı Yalıtımı

Su yalıtımı

Paslanmazlık

Hava Yalıımı

Her mekana uygun

Kompozit Kaplama

Solid, Metalik ve Özel efekt renklerinde üretilen kompozitin boyalı yüzü, UV ışınlarına dayanıklı floropolimer fırın vernikli (PVDF) üst kaplama sistemiyle dış cephe uygulamalarında kullanılır hale getirilmiştir.

Kapaklı Cephe

Kapaklı cephe sistemleri, alüminyum, çelik ve camın bir araya getirilerek oluşturulan, teknolojiyi ve ekonomik çözümü müşteriye sunan yatay ve dikey çizgilerin hakim olduğu çağdaş mimarinin vazgeçilmeyen bir öğesidir.

Silikon Cephe

Dışarıdan bakıldığında alüminyum profil görülmeyip cam derzleri 15 mm görülmektedir . Camlar bonding işlemi ile alüminyum panellere yapıştırılarak uygulanır . Bu alüminyum paneller istenildiğinde dışarıdan bakıldığında fark edilmeyen gizli kanat haline dönüştürülebilir .

CNC Kompozit Kaplama

Alüminyum kompozit paneller, modern mimaride sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Alüminyum kompozit panel, iki tarafı alüminyum levhalarla kaplı içi polietilen dolgulu levhalardır. Bir çok renk seçeneği sunan bu levhalar ahşap desen seçeneğiyle de oldukça şık alternatifler sunmaktadır.

Otomatik Kepenk

Özellikle iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan otomatikotomatikkepenk kepenk sistemleri günümüzde estetik amaçlı da kullanılabilmektedir

Otomatik Kapı

Yeni nesil otomatik cam kapı mekanizmalarindan olan, etkileyici tasarımıyla ile her alanda kullanilabilecek bir otomatik kayar kapı ünitesidir. Estetik görüntüsünün içinde modüler ve esnek bir sistem barındıran, az sayıda parça sayısı ile düsük stok maliyetlerinden, kolay montaja kadar her açıdan avantaj sunar.

Doğrama Sistemleri

Doğrama sistemlerinin cephe sistemini taşıyan ana yapıların yanı sıra, kapı, pencere, sürme doğrama, cam balkon sistemleri dahil olmak üzere oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Doğrama sistemlerinde ürünün doğru olarak seçilmesi çok büyük bir önem teşkil etmektedir.

Ofis Bölmeleri

Ofis ara bölme sistemi hem henüz faaliyete geçmemiş bir ofisin şekillendirilmesinde hem de hali hazırda kullanılmakta olan ofisin yeniden şekillendirilmesinde büyük kolaylıklar sağlıyor.

Garanti

Dış cephe sistemlerimiz 2 yıl garantilidir.

0
Teslim Edilen Dış Cephe Sistemleri

İletişim

Görüş ve öneri, ürünler hakkında bilgi almak için hemen bize ulaş.