Previous
Next

Güvenli ve emniyetlidir.

Sistem kapalı durumdayken kumaş toplama alanına a trapez sacdan 75cm’lik koruma çatısı yapılır. Her aks üzerinde bir çift yürüyen tekerlek bağlıdır.

Su geçirmez, çürüme yapmaz

Sistem 25cm kar yükü ve 74km/h hıza karşılık gelen Bofor ölçeğinde 6 rüzgar şiddetine dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Uzaktan Kumandalı tente

Özellikler

Dayanıklılık ve Sağlamlık

Montaj ve İmalat Kolaylığı

Bakım Gerektirmez

Su Tahliye Sistemi

Enerji Dönüşümü Isı Yalıtımı

Renk Seçenekleri

Su yalıtımı

Paslanmazlık

Hava yalıtımı

Uzaktan kumandalı

Ses yalıtımı

Tüm balkon yapılarına uyumluluk

Kaliteli Kumaş

PVC esaslı 3 katmanlı blockout kumaşa sahiptir. Kumaşın toplam ağırlığı 850/m2/kg'dir. -30 °C/+70 °C arasında özelliklerini korur. Kopma mukavemeti 32/28 da Newtondur.

Rüzgara karşı dayanıklı

Sistem 25cm kar yükü ve 74km/h hıza karşılık gelen Bofor ölçeğinde 6 rüzgar şiddetine dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Uzaktan Kumandalı

Motor uzaktan kumandalı kontrol güvenli RTS teknolojisi uzun menzile sahip motor içerisine entegre anten sayesinde betonarme duvar arkasından dahi çalışmaktadır.

Teknoloji uyumluluğu

Akıllı ev sistemlerine uyumluluğu sayesinde cep telefonunuzdan internet üzerinden farklı cihazlarınızdan kontrol sağlayabilirsiniz. Bu sayede esnek kullanım alanı ve uzaktan kontrol sağlamaktadır.

Uzun ömürlü motor

Uzun ömürlü ve garanti sertifikasına sahip motorlar kullanılmaktadır. Bu sayede uzun yıllar güvenli ve konforlu bir şekilde kullanım sağlamaktadır.

Ray Sistemi

Kolay montaj ve rahat kullanım sağlamaktadır. Rayların toza karşı koruma amaçlı ve mekanizmaları gizleyen ray kapakları mevcuttur. Bu sayede raylar görünümü bozmamaktır. Bu kapaklar sayesinde ray aralarına düşebilecek veya girebilecek sistemin çalışmasını engelleyebilecek dış etkenlerden korunmaktadır.

0
Teslim Edilen Raylı Tente Sistemi

İletişim

Görüş ve öneri, ürünler hakkında bilgi almak için hemen bize ulaş.