Vitrin

10mm Cam Balkon

Yeni nesil vitrin sistemi.

Vitrin 10mm Cam Balkon

Üstten Askılı Vitrin Sistemi, özellikle iç mekanlar ve mağaza girişleri için tasarlanmış olan bu sistem, iç mekanlarınıza ve mağaza girişlerine estetik bir görsellik kazandırır. Cam bölmeleri tek taraflı olarak toplayabileceğiniz için, alanlarınızda size ciddi yer avantajı sağlamaktadır. Bu Sistem de kanatların yer ile herhangi bir şekilde teması olmadığından ayrıca bir alt ray düzeneğine gereksinim duyulmaktadır. Yerden bağımsız olması sebebiyle, iç mekanlarınızı bölerek ayrı odalar olarak kullanabilirsiniz.

Sistem tamamen çerçevesiz olarak dizayn edilmiştir. İki yanlara sürebilir ve iç tarafa katlayabilirsiniz. Yükse­kliği tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. içten ve dıştan kilitleme sistemi ile, mevcut alanlarınızı güvenli hale getirebilirsiniz.

Vitrin yeniliği

Özellikler

Dayanıklılık ve Sağlamlık

Montaj ve İmalat Kolaylığı

Bakım Gerektirmez

Su Tahliye Sistemi

Enerji Dönüşümü Isı Yalıtımı

Renk Seçenekleri

Su yalıtımı

Paslanmazlık

Hava yalıtımı

İspanyolet kol ve güvenli çocuk emniyet kilit sistemi

Ses yalıtımı

Tüm balkon yapılarına uyumluluk

0
Teslim Edilen Vitrin

Kanatlar yukarıdan hareket edebilme özelliğine sahiptir. Her kanatta 1 adet (çift rulmanlı) yatay hareket eden tekerlek mevcuttur. Tekerlek rulmanlarında paslanmaz çelik bileşenleri kullanılmıştır. Bu tasarımında 10 mm temperli camlar kullanılmıştır. Cam bölmeler gizli pim ve özel yapıştırıcılar ile Alüminyum Profillere güvenlikli bir şekilde sabitlenmiştir.

Hem iç mekanlarınızı estetik bir şekilde bölmek hemde işletmenizde kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı, dayanıklı ve kaliteli bir üründür.

Vitrin Galerisi

Seninle iletişim kurmak istiyoruz.